k navigaci


Svatby na zámku

Svatby na zámku v Boskovicicích se konají vždy každou poslední sobotu v měsíci, a to po předchozí domluvě s matrikou. (p. Petrová, tel. 516 488 723)

Svatební obřady probíhají v  nově zrekonstruovaných prostorách tzv."salla terreny" (původně letní jídelna s francouzskými okny do zahrady) nebo v letních měsících přímo v zámecké zahradě.

V případě obřadu v zámecké zahradě zapůjčujeme svatební bránu ozdobenou klasicky bílým tylem, střídmě  zeleným břečťanem.

CENA:

Poplatek za svatební obřad činí 5.500,-Kč, včetně možnosti  focení v zámecké instalaci (4 místnosti), max.doba 30 min.

Focení bez svatebního obřadu 1000,- Kč, max. doba 30 min., po překročení se účtuje dalších 500,-Kč

Ceny jsou včetně 21% DPH

DŮLEŽITÁ OPATŘENÍ:

Jelikož celá ulice Hradní, po které přijíždíte, je v zóně zákazu zastavení, pro automobily je možné využít parkoviště " za rezidencí" (při příjezdu po levé straně). Pouze auto s nevěstou smí vyjet a parkovat až u zámku.  Případně auto s těžce pohyblivým občanem může vyjet až k zámku, poté sjet na parkoviště. Pod zámeckou branou je sice parkoviště, ale v případě střídání obřadů bezprostředně po sobě je jeho kapacita omezená. Prosíme proto o ohleduplnost při parkování, zejména o ponechání volného průjezdu ulicí k hradu !!!

Fotografování v historické instalaci zámku má každý obřad v ceně poplatku za pronájem svatební místnosti. Vzhledem k bezpečnosti však prosíme,aby se focení zúčastnilo s ženichem a nevěstou pouze max.10 nejbližších osob.

Děkujeme za pochopení.

    

 http://www.svatby-blansko.cz

Kontaktní osoba: Monika Burianová, tel.: 776 061 684

   

 

http://www.svatebni-saty-naive.cz/

http://www.svatebni-salon-adeleine.cz   ADELEINE svatební a krejčovský salon

 

Úvodní stránka Kontakt Česky English Deutsch MP Holding, spol. s r.o. - P?????? MP Holding, spol. s r.o. - Français MP Holding, spol. s r.o. - Espanol MP Holding, spol. s r.o. - Italiano MP Holding, spol. s r.o. - Slovensky MP Holding, spol. s r.o. - Polski