Svatby

Svatby na zámku

Svatby na zámku v Boskovicích se konají vždy každou poslední sobotu v měsíci, a to po předchozí domluvě s matrikou (tel. 516 488 723) a správou zámku (tel. 515 536 961, nebo 739 053 990). Svatební obřady je možné uspořádat na několika místech.
 

Velký sál - hlavní sál zámku s krásnou iluzivní výmalbou, jedinečnou atmosférou, historickým nábytkem a původní šachovnicovou podlahou. Celková kapacita je max 60 osob (14 míst k sezení). Cena za svatební obřad je 10.000,- Kč včetně DPH, včetně možnosti  focení v zámecké instalaci (4 místnosti), max.doba 30 min.

 

Sala Terrena - původně letní jídelna s francouzskými okny do zahrady a kamennou mozaikovou podlahou. Celková kapacita je 80 osob (40 míst k sezení). Cena za svatební obřad je 6.000,- Kč včetně DPH, včetně možnosti  focení v zámecké instalaci (4 místnosti), max.doba 30 min.  

 

Zámecký park má nomezenou kapacitu a nabízí hned několik variant:

  1. varianta 1. - Parter
  2. varianta 2. - Trávník
  3. varianta 3. - Strom

Cena za svatební obřad je 6.000,- Kč včetně DPH, včetně možnosti  focení v zámecké instalaci (4 místnosti), max.doba 30 min.  


Focení bez svatebního obřadu 1000,- Kč, max. doba 30 min., po překročení se účtuje dalších 500,-Kč

DŮLEŽITÁ OPATŘENÍ:

Jelikož celá ulice Hradní, po které přijíždíte, je v zóně zákazu zastavení, pro automobily je možné využít parkoviště " za rezidencí" (při příjezdu po levé straně). Pouze auto s nevěstou smí vyjet a parkovat až u zámku. 

Pod zámeckou branou je sice parkoviště, ale v případě střídání obřadů bezprostředně po sobě je jeho kapacita omezená. Prosíme proto o ohleduplnost při parkování, zejména o ponechání volného průjezdu ulicí k hradu !!!

Fotografování v historické instalaci zámku má každý obřad v ceně poplatku za pronájem svatební místnosti. Vzhledem k bezpečnosti však prosíme,aby se focení zúčastnilo s ženichem a nevěstou pouze max.10 nejbližších osob.

Děkujeme za pochopení.